UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie mało osób o tym wie ale w tym garażowcu już wybudowanym to jest niezła lipa odwalona, tam jest taki grzyb 🍄 że masakra wszystko tam ciekło do tego stopnia że na sufitach były w zimę sople a piwnicach wszystko gniło, teraz od dawna cały czas chodzą jakieś filtry i osuszacze ciekawe kto płaci za prąd....