Wybrany wątek opinii
Szczytny cel, piękna inicjatywa - tylko nasuwa się pytanie dlaczego hospicjum musi prosić o wsparcie ludzi, dlaczego nie ma wprowadzonej puli miejsc płatnych, czyżby jednostka była źle prowadzona? Jakiś pomysł na modernizację, aby nie tylko koszty były, ale też przychody na rozwój i utrzymanie bieżące. Każdy z nas może potrzebować pomocy, a miejsc w hospicjum mało, sprzętu też niewiele. No coś tu nie bangla.....
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@Emeryt# - Jakie przychody ma mieć hospicjum. Ten "bangla.... " to chyba u ciebie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0