UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szczytny cel, piękna inicjatywa - tylko nasuwa się pytanie dlaczego hospicjum musi prosić o wsparcie ludzi, dlaczego nie ma wprowadzonej puli miejsc płatnych, czyżby jednostka była źle prowadzona? Jakiś pomysł na modernizację, aby nie tylko koszty były, ale też przychody na rozwój i utrzymanie bieżące. Każdy z nas może potrzebować pomocy, a miejsc w hospicjum mało, sprzętu też niewiele. No coś tu nie bangla.....

Emeryt#