Wybrany wątek opinii

Teatr w Elblągu jest wyjątkowy i ma wyjątkowy Zespół. Nie znam nikogo kto w naszym teatrze bywa i miałby jakieś negatywne uwagi do klasy występujących aktorów. Sam budynek też przeszedł metamorfozę i wygląda coraz lepiej. Widać też, że zmiana na stanowisku dyrektora - bez czepiania się poprzedniego - wyszła na dobre: czuć powiew świeżości w działaniach, marketing zaczął działać, są nowi sponsorzy, mamy dbałość o jakość repertuaru, nowe twarze w Zespole i coraz lepszą "oprawę" spektakli i premier. I żadne złośliwe komentarze fanów "trudnych spraw" i tym podobnego "repertuaru" telewizyjnego tego nie zmienią. Napinajcie się dalej przegrywy. :-)
Dzole56 (2025.03.30)
@Dzole56 - W zasadzie ten głos, ,obrońcy obecnego teatru " Mówi wszystko. To jest ten poziom.
(2025.03.30)
@Dzole56 - czy wszystkich komentujących nazywa Pan / Pani "przegrywami"? Fatalny język
(2025.03.31)
Powrót do komentarzy