UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Teatr w Elblągu jest wyjątkowy i ma wyjątkowy Zespół. Nie znam nikogo kto w naszym teatrze bywa i miałby jakieś negatywne uwagi do klasy występujących aktorów. Sam budynek też przeszedł metamorfozę i wygląda coraz lepiej. Widać też, że zmiana na stanowisku dyrektora - bez czepiania się poprzedniego - wyszła na dobre: czuć powiew świeżości w działaniach, marketing zaczął działać, są nowi sponsorzy, mamy dbałość o jakość repertuaru, nowe twarze w Zespole i coraz lepszą "oprawę" spektakli i premier. I żadne złośliwe komentarze fanów "trudnych spraw" i tym podobnego "repertuaru" telewizyjnego tego nie zmienią. Napinajcie się dalej przegrywy. :-)
Dzole56