Wybrany wątek opinii

A może pisowcy rozliczą swoje pseudopikniki rodzinne, które były organizowane?
jdjd (2025.03.28)
@jdjd - W Elblągu pełno rodzinek rządzi po układzie komuszo biznesowym, jeszcze tego nie rozumiecie że tu jest źle i będzie źle
(2025.03.28)
@jdjd - Co pisowcy organizowali w Elblągu ? Może J23 podaj jakieś szczegóły. Bardzo dobrze, każdej władzy trzeba patrzeć na ręce. Szczególnie w mieście gdzie jeden układ rządzi od wielu lat.
bra (2025.03.29)
@bra - "każdej władzy trzeba patrzeć na ręce" - a dlaczego PIS będąc u władzy przymierzał się do zastraszania i karania patrzących na ręce, wyjaśnij?
Dwa (2025.03.29)
Powrót do komentarzy