Wybrany wątek opinii
A może pisowcy rozliczą swoje pseudopikniki rodzinne, które były organizowane?
Do moderacji
Odpowiedz
74
21
@jdjd - W Elblągu pełno rodzinek rządzi po układzie komuszo biznesowym, jeszcze tego nie rozumiecie że tu jest źle i będzie źle
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
@jdjd - Co pisowcy organizowali w Elblągu ? Może J23 podaj jakieś szczegóły.
Bardzo dobrze, każdej władzy trzeba patrzeć na ręce. Szczególnie w mieście gdzie jeden układ rządzi od wielu lat.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@bra - "każdej władzy trzeba patrzeć na ręce" - a dlaczego PIS będąc u władzy przymierzał się do zastraszania i karania patrzących na ręce, wyjaśnij?
Do moderacji
Odpowiedz
3
2