UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jdjd - W Elblągu pełno rodzinek rządzi po układzie komuszo biznesowym, jeszcze tego nie rozumiecie że tu jest źle i będzie źle


Anuluj