UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jdjd - W Elblągu pełno rodzinek rządzi po układzie komuszo biznesowym, jeszcze tego nie rozumiecie że tu jest źle i będzie źle
@jdjd - W Elblągu pełno rodzinek rządzi po układzie komuszo biznesowym, jeszcze tego nie rozumiecie że tu jest źle i będzie źle