Wybrany wątek opinii
Od rozliczania to będzie Konfederacja i Mentzen. Mają mój głos!!!
Do moderacji
Odpowiedz
18
80
@Włodek1965 - jak Konfederacja dojdzie do władzy to będziesz pisał cyrylica, może wtedy mądrzej
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
@Włodek1965 - Ja też na złość Polsce zagłosuje na memzena. On cofnie Polskę w rozwoju bardziej niż pis
Do moderacji
Odpowiedz
5
2