@Włodek1965 - jak Konfederacja dojdzie do władzy to będziesz pisał cyrylica, może wtedy mądrzejlobo51
@Włodek1965 - jak Konfederacja dojdzie do władzy to będziesz pisał cyrylica, może wtedy mądrzej