Wybrany wątek opinii
Jak PiS jest przy korycie to sam robi wały, a KO patrzy im na ręce. Jak PiS nie jest przy korycie to, co robi? Bierze się za kontrole. Serio... mczas zakończyć tę rządy POPiSu, bo Polska stoi w miejscu i wszyscy tylko ja tym tracimy.
Do moderacji
Odpowiedz
48
15
@Koniec POPiS - Ale miało być inaczej czytaj lepiej.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Koniec POPiS - tak jest należy sKOńczyć z POtologią
Do moderacji
Odpowiedz
1
0