UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak PiS jest przy korycie to sam robi wały, a KO patrzy im na ręce. Jak PiS nie jest przy korycie to, co robi? Bierze się za kontrole. Serio... mczas zakończyć tę rządy POPiSu, bo Polska stoi w miejscu i wszyscy tylko ja tym tracimy.

Koniec POPiS

Anuluj