UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W kazdym wieku komus cos brakuje w miescie. Mlodzi nie maja jak dojechac do domu, stazi do pracy, taki mamy klimat komunikacyjny w elblagu...

Xyx

Anuluj