UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W kazdym wieku komus cos brakuje w miescie. Mlodzi nie maja jak dojechac do domu, stazi do pracy, taki mamy klimat komunikacyjny w elblagu...
Xyx
W kazdym wieku komus cos brakuje w miescie. Mlodzi nie maja jak dojechac do domu, stazi do pracy, taki mamy klimat komunikacyjny w elblagu...
Xyx