Wybrany wątek opinii
Miasto emerytów i rencistów
Do moderacji
Odpowiedz
12
31
Skoro nie ma tu perspektyw to młodzi uciekają, dlatego zostają emeryci i renciści. Przyszłość tylko dla układu biznesowo-urzędowego. Rączka rączke myje.
Do moderacji
Odpowiedz
14
1