Wybrany wątek opinii

Miasto emerytów i rencistów
(2025.03.21)
Skoro nie ma tu perspektyw to młodzi uciekają, dlatego zostają emeryci i renciści. Przyszłość tylko dla układu biznesowo-urzędowego. Rączka rączke myje.
(2025.03.21)
Powrót do komentarzy