UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro nie ma tu perspektyw to młodzi uciekają, dlatego zostają emeryci i renciści. Przyszłość tylko dla układu biznesowo-urzędowego. Rączka rączke myje.


Anuluj