Wybrany wątek opinii
25 lat mam, 174km pod maska w aucie z 2015 r... nie jakos duzo nie malo... jeszcze raczej szybko ale rozsądnie. mało bryk co mają po 300 i wecej koni i jakoś jeżdzą.... nie rozwalają.. bmw...
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
25 lat a rozum gdzie ?
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@grzegorczyś - a u Pana gdzie? Dlaczego mnie pan ocenia nie znając? super przykład
Do moderacji
Odpowiedz
0
2