Wybrany wątek opinii

25 lat mam, 174km pod maska w aucie z 2015 r... nie jakos duzo nie malo... jeszcze raczej szybko ale rozsądnie. mało bryk co mają po 300 i wecej koni i jakoś jeżdzą.... nie rozwalają.. bmw...
(2025.03.17)
25 lat a rozum gdzie ?
grzegorczyś (2025.03.17)
@grzegorczyś - Tutaj
poiuy (2025.03.17)
@grzegorczyś - a u Pana gdzie? Dlaczego mnie pan ocenia nie znając? super przykład
(2025.03.17)
Powrót do komentarzy