UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
25 lat mam, 174km pod maska w aucie z 2015 r... nie jakos duzo nie malo... jeszcze raczej szybko ale rozsądnie. mało bryk co mają po 300 i wecej koni i jakoś jeżdzą.... nie rozwalają.. bmw...
25 lat mam, 174km pod maska w aucie z 2015 r... nie jakos duzo nie malo... jeszcze raczej szybko ale rozsądnie. mało bryk co mają po 300 i wecej koni i jakoś jeżdzą.... nie rozwalają.. bmw...