Wybrany wątek opinii

Strasznie ten schron wygląda, zbiorniki na wodę stare, wszystko w kiepskim stanie, telewizor na suwaki. Ciekawe, czy sprawny. ? Na jakich zasadach Elblążanie będą mogli się schronić ? Losowanie będzie ?
Zasmucona mieszkanka (2025.03.14)
@Zasmucona mieszkanka - martwisz się o telewizor?? będzie teleranek?? może powiedzą jaka będzie pogoda??
(2025.03.15)
Powrót do komentarzy