Wybrany wątek opinii
Strasznie ten schron wygląda, zbiorniki na wodę stare, wszystko w kiepskim stanie, telewizor na suwaki. Ciekawe, czy sprawny. ? Na jakich zasadach Elblążanie będą mogli się schronić ? Losowanie będzie ?
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@Zasmucona mieszkanka - martwisz się o telewizor?? będzie teleranek?? może powiedzą jaka będzie pogoda??
Do moderacji
Odpowiedz
0
0