Wybrany wątek opinii

Pani dyrektor na Kalenkiewicza to jakaś pomyłka
(2025.03.12)
"Pomyłka... moja żona miała na drugie pomyłka". Kiler
asas (2025.03.12)
@asas - To ma być Kiler? To jakaś popierdułka, a nie Kiler!; -))
(2025.03.13)
Aj tam, kilka niedociągnięć jest :)
ojciec (2025.03.13)
Pomyłka tam to są te wiecznie niezadowolone pani, toksyczne środowisko. uff dobrze że mnie już tam nie ma
(2025.08.11)
Powrót do komentarzy