UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pomyłka tam to są te wiecznie niezadowolone pani, toksyczne środowisko. uff dobrze że mnie już tam nie ma
Pomyłka tam to są te wiecznie niezadowolone pani, toksyczne środowisko. uff dobrze że mnie już tam nie ma