Wybrany wątek opinii
"Wadecki Rowery (ul. Ogólna/Konopnickiej) - 1 głos" Czyli miasto będzie wspierało wybranego przedsiębiorcę, który powinien postawić takowe stojaki we własnym zakresie. Jednak dzięki genialności urzędasków mógł zgłosić swoją lokalizację i oddać jeden głos, bo nikogo więcej nie udało mu się namówić... ? i GOTOWE ! Brawo urzędniki, tylko pogratulować ! Co jeszcze możecie państwo popsuć mieszkańcom tego miasta za pieniądze, które wam płacą? !
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@GłębokaMyśl - Ale o co Ci człowieku chodzi... było głosowanie, miałeś szanse, ktoś jednak chciał tą lokalizacje. tam nie tylko Wadecki jest....
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Rowerzysta# - GM chodzi o to żeby miasto, jego urzędnicy, pracowali tak, czyli pisali regulaminy swoich pomysłów tak, by nie dawało się realizować interesów małych grupek ( Ślusarska ), bądź małych firm ( Wadecki Rowery ) kosztem wszystkich podatników. Miasto powinno realizować takie pomysły w taki sposób, by każdy jego mieszkaniec mógł potencjalnie skorzystać z tych realizacji. Te dwie lokalizacje z całą pewnością temu nie służą i powinny zostać wykonane na koszt ich pomysłodawców a nie miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0