UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Wadecki Rowery (ul. Ogólna/Konopnickiej) - 1 głos" Czyli miasto będzie wspierało wybranego przedsiębiorcę, który powinien postawić takowe stojaki we własnym zakresie. Jednak dzięki genialności urzędasków mógł zgłosić swoją lokalizację i oddać jeden głos, bo nikogo więcej nie udało mu się namówić... ? i GOTOWE ! Brawo urzędniki, tylko pogratulować ! Co jeszcze możecie państwo popsuć mieszkańcom tego miasta za pieniądze, które wam płacą? !

GłębokaMyśl

Anuluj