Wybrany wątek opinii
Wywalic zkm, co generuje ogromne w miesiacu pieniadze i zrobic bezplatna komunikacje jak sa w innych miastach. Nic nie robia blokuja tylko ta komunikacje i mydla oczy missanowi
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@Xyx - I jeszcze darmowy prąd bo ludzie też nie płacą
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Xyx - I jeszcze bezpłatny alkohol w biedronce bo ludzie kradną
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Xyx - Dla nierobie wszystko za darmo a za nich niech płacą pracujący podatnicy bo im przecież się należy!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
No wlasnie powiem ci ze pracuje od 20 lat pajacu i place podatki przez te lata. Ale z waszym myslem elblag zawsze bedzie na koncu...
Do moderacji
Odpowiedz
0
1