UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No wlasnie powiem ci ze pracuje od 20 lat pajacu i place podatki przez te lata. Ale z waszym myslem elblag zawsze bedzie na koncu...

Xyx

Anuluj