UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No wlasnie powiem ci ze pracuje od 20 lat pajacu i place podatki przez te lata. Ale z waszym myslem elblag zawsze bedzie na koncu...
Xyx
No wlasnie powiem ci ze pracuje od 20 lat pajacu i place podatki przez te lata. Ale z waszym myslem elblag zawsze bedzie na koncu...
Xyx