Wybrany wątek opinii
A pan Marek dalej swoje Bajeczki opowiada. Usypia Elbląg tymi prostymi opowiastkami. ,
I jeszcze znajduje wyznawców. Nic tylko Szaman.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
No fakt szybkość narracji to słaba strona tego Pana, ,, Na szczęści szprychy kręci szybciej
Do moderacji
Odpowiedz
0
0