UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A pan Marek dalej swoje Bajeczki opowiada. Usypia Elbląg tymi prostymi opowiastkami. , I jeszcze znajduje wyznawców. Nic tylko Szaman.


Anuluj