Wybrany wątek opinii

Pogotowie stomatologiczne ma za zadanie doraźnie zabezpieczyć bolący ząb lub go usunąć w przypadku stwierdzenia braku możliwości jego wyleczenia czy całkowitego zepsucia. Nie jest natomiast placówką leczniczą, a więc dalsze leczenie należy podjąć w gabinecie stomatologicznym.
Ostomlog (2025.02.26)
@Ostomlog - W gabinecie stomatologicznym, prywatnym za ostatni grosz często, bo NFZ najczęściej nie finansuje i nabija tym samym fortunę prywatnym gabinetów.
(2025.03.01)
Powrót do komentarzy