Wybrany wątek opinii
Pogotowie stomatologiczne ma za zadanie doraźnie zabezpieczyć bolący ząb lub go usunąć w przypadku stwierdzenia braku możliwości jego wyleczenia czy całkowitego zepsucia. Nie jest natomiast placówką leczniczą, a więc dalsze leczenie należy podjąć w gabinecie stomatologicznym.
Do moderacji
Odpowiedz
43
1
@Ostomlog - W gabinecie stomatologicznym, prywatnym za ostatni grosz często, bo NFZ najczęściej nie finansuje i nabija tym samym fortunę prywatnym gabinetów.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0