UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ostomlog - W gabinecie stomatologicznym, prywatnym za ostatni grosz często, bo NFZ najczęściej nie finansuje i nabija tym samym fortunę prywatnym gabinetów.
@Ostomlog - W gabinecie stomatologicznym, prywatnym za ostatni grosz często, bo NFZ najczęściej nie finansuje i nabija tym samym fortunę prywatnym gabinetów.