UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ostomlog - W gabinecie stomatologicznym, prywatnym za ostatni grosz często, bo NFZ najczęściej nie finansuje i nabija tym samym fortunę prywatnym gabinetów.


Anuluj