Wybrany wątek opinii

Nie mam nic lepszego niż dojeżdżanie do pracy rowerem, a leniwe ulańce zawsze będą płakać, bo oni 300 metrów do sklepu jadą AUTEM Xd
(2025.02.12)
ta dokładnie... jak jest się samolubnym dziadem i myśli jedynie o sobie!!. Niektórzy w pracy muszą jakoś wyglądać....
(2025.02.13)
Wyglądać można dobrze nawet na rowerze. Smród jednak jest okropny od ludzi którzy jeżdżą rowerem do pracy i nie wezmą prysznica
Capi capem (2025.02.13)
Powrót do komentarzy