Wybrany wątek opinii
Nie mam nic lepszego niż dojeżdżanie do pracy rowerem, a leniwe ulańce zawsze będą płakać, bo oni 300 metrów do sklepu jadą AUTEM Xd
Do moderacji
Odpowiedz
20
7
ta dokładnie... jak jest się samolubnym dziadem i myśli jedynie o sobie!!. Niektórzy w pracy muszą jakoś wyglądać....
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Wyglądać można dobrze nawet na rowerze. Smród jednak jest okropny od ludzi którzy jeżdżą rowerem do pracy i nie wezmą prysznica
Do moderacji
Odpowiedz
0
1