UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyglądać można dobrze nawet na rowerze. Smród jednak jest okropny od ludzi którzy jeżdżą rowerem do pracy i nie wezmą prysznica

Capi capem

Anuluj