UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyglądać można dobrze nawet na rowerze. Smród jednak jest okropny od ludzi którzy jeżdżą rowerem do pracy i nie wezmą prysznica
Capi capem
Wyglądać można dobrze nawet na rowerze. Smród jednak jest okropny od ludzi którzy jeżdżą rowerem do pracy i nie wezmą prysznica
Capi capem