Wybrany wątek opinii

Naprawić chodnik na ul. Królewieckiej ( przy Jednostkach Wojskowych ) od ul. Piłsudskiego do ul. Płk. Dąbka.
(2025.02.12)
Dokładnie. Od komisariatu w górę to tragedia!!!
(2025.02.12)
NAprawienie tego chodnika ma sens tylko wtedy gdy bedize tam zakaz zaterzymywania sie i wojsko zzjadzie miejsca parkingowe dla zołnierzy. Jak tego nie bedzie to pieniądze beda wyrzucone w błoto. Za rok chodnik znowu bedzie rozwalony.
Jerzy Lebioda (2025.02.12)
Dokładnie... Tam od Gomułki fatalny stan chodnika po obu stronach... Od dziecka tam chodzę i jeżdżę rowerem.... A zaraz kończę51 lat, haha.... Życzę wszystkim uśmiechu na codzień i wiary w siebie... Domino
(2025.02.12)
Powrót do komentarzy