Wybrany wątek opinii
Naprawić chodnik na ul. Królewieckiej ( przy Jednostkach Wojskowych ) od ul. Piłsudskiego do ul. Płk. Dąbka.
Do moderacji
Odpowiedz
48
4
Dokładnie. Od komisariatu w górę to tragedia!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
NAprawienie tego chodnika ma sens tylko wtedy gdy bedize tam zakaz zaterzymywania sie i wojsko zzjadzie miejsca parkingowe dla zołnierzy. Jak tego nie bedzie to pieniądze beda wyrzucone w błoto. Za rok chodnik znowu bedzie rozwalony.
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
Dokładnie... Tam od Gomułki fatalny stan chodnika po obu stronach... Od dziecka tam chodzę i jeżdżę rowerem.... A zaraz kończę51 lat, haha.... Życzę wszystkim uśmiechu na codzień i wiary w siebie... Domino
Do moderacji
Odpowiedz
0
0