UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie... Tam od Gomułki fatalny stan chodnika po obu stronach... Od dziecka tam chodzę i jeżdżę rowerem.... A zaraz kończę51 lat, haha.... Życzę wszystkim uśmiechu na codzień i wiary w siebie... Domino


Anuluj