Wybrany wątek opinii
Chodnik wzdłuż Sobieskiego to same wertepy, ubytki całych płyt. Można sobie zęby wybić. To ważniejsze niż istniejącą ścieżka w dobrym stanie.
Do moderacji
Odpowiedz
37
13
Dokładnie. Sobieskiego to masakra od lat. Ta z Nowogródzka jest całkiem ok.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Trzeba było głosować w budżecie obywatelskim przez wiele lat. Była propozycja na głosowanie. A teraz wypominanie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1