Wybrany wątek opinii

Chodnik wzdłuż Sobieskiego to same wertepy, ubytki całych płyt. Można sobie zęby wybić. To ważniejsze niż istniejącą ścieżka w dobrym stanie.
(2025.02.12)
Dokładnie. Sobieskiego to masakra od lat. Ta z Nowogródzka jest całkiem ok.
(2025.02.12)
Trzeba było głosować w budżecie obywatelskim przez wiele lat. Była propozycja na głosowanie. A teraz wypominanie.
(2025.02.13)
Powrót do komentarzy