UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba było głosować w budżecie obywatelskim przez wiele lat. Była propozycja na głosowanie. A teraz wypominanie.
Trzeba było głosować w budżecie obywatelskim przez wiele lat. Była propozycja na głosowanie. A teraz wypominanie.