Wybrany wątek opinii
A reszta niech płuca wypluje. Przez blisko pół roku się męczyłem i znikąd pomocy, ale składki biorą.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Trza było pójść do lekarza. Nie ma za co.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@zając - Byłem. Powiedział, że dorośli przechodzą to łagodnie i samo przejdzie. Pół roku kaszlu - dziękuję za takie diagnozy. A wszystko przez to, że dzieciaki "heretyków" niezaszczepione przez co roznoszą wszelkie choroby. Kiedyś wszystkich szczepili "z urzędu" i nie było takich szopek.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4