Wybrany wątek opinii

A reszta niech płuca wypluje. Przez blisko pół roku się męczyłem i znikąd pomocy, ale składki biorą.
(2025.02.11)
Trza było pójść do lekarza. Nie ma za co.
zając (2025.02.11)
@zając - Byłem. Powiedział, że dorośli przechodzą to łagodnie i samo przejdzie. Pół roku kaszlu - dziękuję za takie diagnozy. A wszystko przez to, że dzieciaki "heretyków" niezaszczepione przez co roznoszą wszelkie choroby. Kiedyś wszystkich szczepili "z urzędu" i nie było takich szopek.
(2025.02.12)
Powrót do komentarzy