UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@zając - Byłem. Powiedział, że dorośli przechodzą to łagodnie i samo przejdzie. Pół roku kaszlu - dziękuję za takie diagnozy. A wszystko przez to, że dzieciaki "heretyków" niezaszczepione przez co roznoszą wszelkie choroby. Kiedyś wszystkich szczepili "z urzędu" i nie było takich szopek.