Wybrany wątek opinii
Po tytule skojarzyło mi sie z der Owsiakiem.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Jak chciałeś go obrazić w języku niemieckim, to ci nie wyszło. Najpierw warto podszkolić się choćby w podstawach gramatyki.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2