Wybrany wątek opinii

Po tytule skojarzyło mi sie z der Owsiakiem.
(2025.01.25)
Jak chciałeś go obrazić w języku niemieckim, to ci nie wyszło. Najpierw warto podszkolić się choćby w podstawach gramatyki.
DasModel (2025.01.26)
Powrót do komentarzy