Wybrany wątek opinii
Czy jest jeszcze ktoś kto ma coś do powiedzenia ? bo widzę że dyżurnym komentatorem jest obywatel Lewandowski -Fc
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Gaduła jestem....
Do moderacji
Odpowiedz
0
0