Wybrany wątek opinii

Czy jest jeszcze ktoś kto ma coś do powiedzenia ? bo widzę że dyżurnym komentatorem jest obywatel Lewandowski -Fc
(2025.01.15)
Gaduła jestem....
MariuszLewandowski-Fc (2025.01.15)
Powrót do komentarzy