UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy jest jeszcze ktoś kto ma coś do powiedzenia ? bo widzę że dyżurnym komentatorem jest obywatel Lewandowski -Fc
Czy jest jeszcze ktoś kto ma coś do powiedzenia ? bo widzę że dyżurnym komentatorem jest obywatel Lewandowski -Fc