Wybrany wątek opinii

Są kraje gdzie jak masz własność prywatną to nikt, nawet państwo Ci jej nie zabierze, nie wywłaszczy, bez względu co się w ziemi kryje i to jest poszanowanie obywatela. A nie jak w republice bananowej człowiek jest niczym i jeszcze wmawiają, że to demokracja.
Lajek (2024.12.06)
@Lajek - Wszędzie wywłaszczają, nawet w Teksasie pod farmy wiatrowe.
(2024.12.07)
Powrót do komentarzy