Wybrany wątek opinii
Są kraje gdzie jak masz własność prywatną to nikt, nawet państwo Ci jej nie zabierze, nie wywłaszczy, bez względu co się w ziemi kryje i to jest poszanowanie obywatela. A nie jak w republice bananowej człowiek jest niczym i jeszcze wmawiają, że to demokracja.
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
@Lajek - Wszędzie wywłaszczają, nawet w Teksasie pod farmy wiatrowe.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3