UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Są kraje gdzie jak masz własność prywatną to nikt, nawet państwo Ci jej nie zabierze, nie wywłaszczy, bez względu co się w ziemi kryje i to jest poszanowanie obywatela. A nie jak w republice bananowej człowiek jest niczym i jeszcze wmawiają, że to demokracja.

Lajek