UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Gronowie Elbląskim jest pałacyk i była ruina, a jak teraz wygląda pięknie. Każdy zabytek da się tak wyremontować.
W Gronowie Elbląskim jest pałacyk i była ruina, a jak teraz wygląda pięknie. Każdy zabytek da się tak wyremontować.