Wybrany wątek opinii

Dlaczego nie wbija się pali w zalew wislany i nie buduje drogi na Piaski. Przecież to idealne miejsce do połączenia mierzei.
(2024.11.06)
Dlaczego? Może dlatego że pislamy rozdał Polski majątek narodowy przedstawicielom innego kraju i na inwestycje w Polskę już nie wystarczyło środków
Inwestycje pis (2024.11.08)
Powrót do komentarzy