UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie wbija się pali w zalew wislany i nie buduje drogi na Piaski. Przecież to idealne miejsce do połączenia mierzei.
Dlaczego nie wbija się pali w zalew wislany i nie buduje drogi na Piaski. Przecież to idealne miejsce do połączenia mierzei.