Wybrany wątek opinii
Nie ma szału bo edukacja jest na poziomie tragicznym... Dziś wierzą w szamanów, czarowników i wróżki. Dramat.
Do moderacji
Odpowiedz
21
24
Ja nie byłem nigdy antyszczepionkowcem. Ale w przypadku C19 coś po prostu smierdzialo. Nagle wszyscy Kazali wszystkim. Zaczęło się kłamanie w mediach te ciężarówki z Włoch niby z ofiarami... Te ciała które były porozkładane w świątyni a zdjęcie zrobione pokazywało że jakaś 1 osoba niosła sobie ciało w ręku (fizycznie niemożliwe) niby zamknięte lotnisko w Birmingham bo nie było gdzie ciał trzymać... Itp bajki. Powoli były weryfikowane.
Wszystko zamiecione pod dywan zero konsekwencji opłacane media by pisały te głupoty. Szczepionki testuje się i poprawia latami tą zrobili w 5mc :D Mówili że będziesz zarażał innych... To na logikę brzmi jak durna historia. A teraz wyszło nowe...
Do moderacji
Odpowiedz
38
10
Do moderacji
Odpowiedz
11
6
@MINISTRANT - Tobie to juz nic nie pomoże. Po tym komentarzu jaki napisałeś kłania się szkoła a raczej jej ubytki.
Do moderacji
Odpowiedz
10
16