UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja nie byłem nigdy antyszczepionkowcem. Ale w przypadku C19 coś po prostu smierdzialo. Nagle wszyscy Kazali wszystkim. Zaczęło się kłamanie w mediach te ciężarówki z Włoch niby z ofiarami... Te ciała które były porozkładane w świątyni a zdjęcie zrobione pokazywało że jakaś 1 osoba niosła sobie ciało w ręku (fizycznie niemożliwe) niby zamknięte lotnisko w Birmingham bo nie było gdzie ciał trzymać... Itp bajki. Powoli były weryfikowane. Wszystko zamiecione pod dywan zero konsekwencji opłacane media by pisały te głupoty. Szczepionki testuje się i poprawia latami tą zrobili w 5mc :D Mówili że będziesz zarażał innych... To na logikę brzmi jak durna historia. A teraz wyszło nowe...
MINISTRANT