Wybrany wątek opinii

no teraz też zdarzają się godne uwagi inicjatywy... np. w niektórych szkołach Dzień Sąsiada, Pikniki Rodziny czy Święto Dyni... duma mnie rozpiera!
Elblągmojemiasto (2024.11.05)
@Elblągmojemiasto - Może to jest twój czas? Może powinieneś się wykazać?
(2024.11.05)
Powrót do komentarzy