Wybrany wątek opinii

Pierwsze słyszę, że takie zajęcia są w Elblągu. Fajnie, że w tym mieście się chce robić coś dla kogoś. I to pasji a nie dla pieniędzy. Przyjadę z córką,
spokojnyjasiek (2024.10.22)
@spokojnyjasiek - Warsztaty są płatne!!!
Pawel19 (2024.11.08)
Powrót do komentarzy