UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pierwsze słyszę, że takie zajęcia są w Elblągu. Fajnie, że w tym mieście się chce robić coś dla kogoś. I to pasji a nie dla pieniędzy. Przyjadę z córką,
spokojnyjasiek
Pierwsze słyszę, że takie zajęcia są w Elblągu. Fajnie, że w tym mieście się chce robić coś dla kogoś. I to pasji a nie dla pieniędzy. Przyjadę z córką,
spokojnyjasiek