UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pierwsze słyszę, że takie zajęcia są w Elblągu. Fajnie, że w tym mieście się chce robić coś dla kogoś. I to pasji a nie dla pieniędzy. Przyjadę z córką,

spokojnyjasiek

Anuluj