Wybrany wątek opinii
Ja popieram zawsze tylko WOŚP.
Do moderacji
Odpowiedz
7
12
Juras i firma zięcia mają się dobrze za pieniądze JELENI. Szkoda tylko dzieci ba mrozie.
Dawajta bo mi mało.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2