Wybrany wątek opinii

Ja popieram zawsze tylko WOŚP.
(2024.10.03)
Juras i firma zięcia mają się dobrze za pieniądze JELENI. Szkoda tylko dzieci ba mrozie. Dawajta bo mi mało.
(2024.10.03)
Powrót do komentarzy