UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Juras i firma zięcia mają się dobrze za pieniądze JELENI. Szkoda tylko dzieci ba mrozie. Dawajta bo mi mało.
Juras i firma zięcia mają się dobrze za pieniądze JELENI. Szkoda tylko dzieci ba mrozie. Dawajta bo mi mało.